Mos i hec shpirtit me hile!

Rreth Nesh

Restaurant "Xhamlliku"

Restaurant Xhamlliku është zgjidhja ideale nëse dëshironi të provoni shijen e vërtetë të kuzhinës tradicionale. Një menu e pasur, e kuruar deri në detaje nga Shefi ynë me një eksperiencë disa vjeçare. I pozicionuar në qytetin e Kukësit, me një ambient sa modern aq edhe komod. Krijimtaria e Shefit tonë, së bashku me përkujdesjen e stafit tonë e bëjnë Restaurant Xhamllikun, vendin ideal për të kaluar momente të këndshme në shoqërinë e miqve apo familjes tuaj.

Delivery

Xhamlliku i pari që realizoi me sukses shërbimin Delivery në Kukës. Prej 2015 jemi të përkushtuar të mos humbim vlerat dhe gatimet tradicionale.

Kliko Këtu

Evente

Dasma
Mbrëmje
Ditëlindje
Takime
Koktej
Fejesa
Organizime të ndryshme
Pregaditje Speciale